Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Żabianka SKM17:52
Rybacka17:53
Pomorska17:55
Piastowska17:57
Czerwony Dwór17:59
Chłopska18:01
Obrońców Wybrzeża18:02
Przymorze Wielkie18:04
Czarny Dwór18:07
al. Płażyńskiego18:09
Dworska
 
18:10
0 min.
 
PCK18:111 min.
 
Brzeźno18:133 min.
 
Krasickiego (n/ż)18:144 min.
 
Zespół Szkół Morskich18:166 min.
 
Wyzwolenia18:188 min.
 
Marynarki Polskiej18:199 min.
 
Plac Wolności18:2010 min.
 
Nowy Port Zajezdnia18:2111 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni18:2212 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy