Rozkład jazdy na: Pn., 20.01.2020
Żabianka SKM15:32
Rybacka15:33
Pomorska15:35
Piastowska15:37
Czerwony Dwór15:39
Chłopska15:41
Obrońców Wybrzeża15:42
Przymorze Wielkie15:44
Czarny Dwór15:47
al. Płażyńskiego15:49
Dworska
 
15:50
0 min.
 
PCK15:511 min.
 
Brzeźno15:533 min.
 
Krasickiego (n/ż)15:544 min.
 
Zespół Szkół Morskich15:566 min.
 
Wyzwolenia15:588 min.
 
Marynarki Polskiej15:599 min.
 
Plac Wolności16:0010 min.
 
Nowy Port Zajezdnia16:0111 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni16:0212 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy