Rozkład jazdy na: Śr., 22.01.2020
Żabianka SKM14:52
Rybacka14:53
Pomorska14:55
Piastowska14:57
Czerwony Dwór14:59
Chłopska15:01
Obrońców Wybrzeża15:02
Przymorze Wielkie15:04
Czarny Dwór15:07
al. Płażyńskiego15:09
Dworska
 
15:10
0 min.
 
PCK15:111 min.
 
Brzeźno15:133 min.
 
Krasickiego (n/ż)15:144 min.
 
Zespół Szkół Morskich15:166 min.
 
Wyzwolenia15:188 min.
 
Marynarki Polskiej15:199 min.
 
Plac Wolności15:2010 min.
 
Nowy Port Zajezdnia15:2111 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni15:2212 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy