Rozkład jazdy na: Pt., 10.07.2020
Żabianka SKM12:32
Rybacka12:33
Pomorska12:35
Piastowska12:37
Czerwony Dwór12:39
Chłopska12:41
Obrońców Wybrzeża12:42
Przymorze Wielkie12:44
Czarny Dwór12:47
al. Płażyńskiego12:49
Dworska
 
12:50
0 min.
 
PCK12:511 min.
 
Brzeźno12:533 min.
 
Krasickiego (n/ż)12:544 min.
 
Zespół Szkół Morskich12:566 min.
 
Wyzwolenia12:588 min.
 
Marynarki Polskiej12:599 min.
 
Plac Wolności13:0010 min.
 
Nowy Port Zajezdnia13:0111 min.
 
Nowy Port Szaniec Zachodni13:0212 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy