Rozkład jazdy na: Śr., 3.06.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni10:00
Władysława IV10:02
Plac Wolności10:04
Wyzwolenia10:06
Zespół Szkół Morskich10:08
Krasickiego (n/ż)10:10
Brzeźno10:11
PCK10:12
Dworska10:14
al. Płażyńskiego
 
10:16
0 min.
 
Czarny Dwór10:171 min.
 
Przymorze Wielkie10:193 min.
 
Obrońców Wybrzeża10:204 min.
 
Czerwony Dwór10:237 min.
 
Piastowska10:259 min.
 
Gospody10:2711 min.
 
Subisława10:2913 min.
 
Żabianka SKM10:3014 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy