Rozkład jazdy na: Śr., 3.06.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni15:09
Władysława IV15:11
Plac Wolności15:13
Wyzwolenia15:15
Zespół Szkół Morskich15:17
Krasickiego (n/ż)15:19
Brzeźno15:20
PCK15:21
Dworska15:23
al. Płażyńskiego
 
15:25
0 min.
 
Czarny Dwór15:261 min.
 
Przymorze Wielkie15:283 min.
 
Obrońców Wybrzeża15:294 min.
 
Czerwony Dwór15:327 min.
 
Piastowska15:349 min.
 
Gospody15:3611 min.
 
Subisława15:3813 min.
 
Żabianka SKM15:3914 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy