Rozkład jazdy na: Pt., 5.06.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni14:33
Władysława IV14:35
Plac Wolności14:37
Wyzwolenia14:39
Zespół Szkół Morskich14:41
Krasickiego (n/ż)14:43
Brzeźno14:44
PCK14:45
Dworska14:47
al. Płażyńskiego
 
14:49
0 min.
 
Czarny Dwór14:501 min.
 
Przymorze Wielkie14:523 min.
 
Obrońców Wybrzeża14:534 min.
 
Czerwony Dwór14:567 min.
 
Piastowska14:589 min.
 
Gospody15:0011 min.
 
Subisława15:0213 min.
 
Żabianka SKM15:0314 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy