Rozkład jazdy na: Śr., 22.01.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni13:09
Władysława IV13:11
Plac Wolności13:13
Wyzwolenia13:15
Zespół Szkół Morskich13:17
Krasickiego (n/ż)13:19
Brzeźno13:20
PCK13:21
Dworska13:23
al. Płażyńskiego
 
13:25
0 min.
 
Czarny Dwór13:261 min.
 
Przymorze Wielkie13:283 min.
 
Obrońców Wybrzeża13:294 min.
 
Czerwony Dwór13:327 min.
 
Piastowska13:349 min.
 
Gospody13:3611 min.
 
Subisława13:3813 min.
 
Żabianka SKM13:3914 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy