Rozkład jazdy na: Wt., 21.01.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni09:10
Władysława IV09:12
Plac Wolności09:14
Wyzwolenia09:16
Zespół Szkół Morskich09:18
Krasickiego (n/ż)09:20
Brzeźno09:21
PCK09:22
Dworska09:24
al. Płażyńskiego
 
09:26
0 min.
 
Czarny Dwór09:271 min.
 
Przymorze Wielkie09:293 min.
 
Obrońców Wybrzeża09:304 min.
 
Czerwony Dwór09:337 min.
 
Piastowska09:359 min.
 
Gospody09:3711 min.
 
Subisława09:3913 min.
 
Żabianka SKM09:4014 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy