Rozkład jazdy na: Śr., 27.05.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni07:58
Władysława IV08:00
Plac Wolności08:02
Wyzwolenia08:04
Zespół Szkół Morskich08:06
Krasickiego (n/ż)08:08
Brzeźno08:09
PCK08:10
Dworska08:12
al. Płażyńskiego
 
08:14
0 min.
 
Czarny Dwór08:151 min.
 
Przymorze Wielkie08:173 min.
 
Obrońców Wybrzeża08:184 min.
 
Czerwony Dwór08:217 min.
 
Piastowska08:239 min.
 
Gospody08:2511 min.
 
Subisława08:2713 min.
 
Żabianka SKM08:2814 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy