Rozkład jazdy na: Pn., 25.05.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni17:40
Władysława IV17:42
Plac Wolności17:44
Wyzwolenia17:46
Zespół Szkół Morskich17:48
Krasickiego (n/ż)17:50
Brzeźno17:51
PCK17:52
Dworska17:54
al. Płażyńskiego
 
17:56
0 min.
 
Czarny Dwór17:571 min.
 
Przymorze Wielkie17:593 min.
 
Obrońców Wybrzeża18:004 min.
 
Czerwony Dwór18:037 min.
 
Piastowska18:059 min.
 
Gospody18:0711 min.
 
Subisława18:0913 min.
 
Żabianka SKM18:1014 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy