Rozkład jazdy na: Nd., 7.06.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni15:40
Władysława IV15:42
Plac Wolności15:44
Wyzwolenia15:46
Zespół Szkół Morskich15:48
Krasickiego (n/ż)15:50
Brzeźno15:51
PCK15:52
Dworska15:54
al. Płażyńskiego
 
15:56
0 min.
 
Czarny Dwór15:571 min.
 
Przymorze Wielkie15:593 min.
 
Obrońców Wybrzeża16:004 min.
 
Czerwony Dwór16:037 min.
 
Piastowska16:059 min.
 
Gospody16:0711 min.
 
Subisława16:0913 min.
 
Żabianka SKM16:1014 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy