Rozkład jazdy na: Cz., 4.06.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni07:22
Władysława IV07:24
Plac Wolności07:26
Wyzwolenia07:28
Zespół Szkół Morskich07:30
Krasickiego (n/ż)07:32
Brzeźno07:33
PCK07:34
Dworska07:36
al. Płażyńskiego
 
07:38
0 min.
 
Czarny Dwór07:391 min.
 
Przymorze Wielkie07:413 min.
 
Obrońców Wybrzeża07:424 min.
 
Czerwony Dwór07:457 min.
 
Piastowska07:479 min.
 
Gospody07:4911 min.
 
Subisława07:5113 min.
 
Żabianka SKM07:5214 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy