Rozkład jazdy na: Pt., 29.05.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni12:40
Władysława IV12:42
Plac Wolności12:44
Wyzwolenia12:46
Zespół Szkół Morskich12:48
Krasickiego (n/ż)12:50
Brzeźno12:51
PCK12:52
Dworska12:54
al. Płażyńskiego
 
12:56
0 min.
 
Czarny Dwór12:571 min.
 
Przymorze Wielkie12:593 min.
 
Obrońców Wybrzeża13:004 min.
 
Czerwony Dwór13:037 min.
 
Piastowska13:059 min.
 
Gospody13:0711 min.
 
Subisława13:0913 min.
 
Żabianka SKM13:1014 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy