Rozkład jazdy na: Cz., 16.07.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni10:40
Władysława IV10:42
Plac Wolności10:44
Wyzwolenia10:46
Zespół Szkół Morskich10:48
Krasickiego (n/ż)10:50
Brzeźno10:51
PCK10:52
Dworska10:54
al. Płażyńskiego
 
10:56
0 min.
 
Czarny Dwór10:571 min.
 
Przymorze Wielkie10:593 min.
 
Obrońców Wybrzeża11:004 min.
 
Czerwony Dwór11:037 min.
 
Piastowska11:059 min.
 
Gospody11:0711 min.
 
Subisława11:0913 min.
 
Żabianka SKM11:1014 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy