Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Nowy Port Szaniec Zachodni07:10
Władysława IV07:12
Plac Wolności07:14
Wyzwolenia07:16
Zespół Szkół Morskich07:18
Krasickiego (n/ż)07:20
Brzeźno07:21
PCK07:22
Dworska07:24
al. Płażyńskiego
 
07:26
0 min.
 
Czarny Dwór07:271 min.
 
Przymorze Wielkie07:293 min.
 
Obrońców Wybrzeża07:304 min.
 
Czerwony Dwór07:337 min.
 
Piastowska07:359 min.
 
Gospody07:3711 min.
 
Subisława07:3913 min.
 
Żabianka SKM07:4014 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy