Rozkład jazdy na: Wt., 21.01.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni19:01
Władysława IV19:03
Plac Wolności19:05
Wyzwolenia19:07
Zespół Szkół Morskich19:09
Krasickiego (n/ż)19:11
Brzeźno19:12
PCK19:13
Dworska19:15
al. Płażyńskiego
 
19:16
0 min.
 
Czarny Dwór19:171 min.
 
Przymorze Wielkie19:193 min.
 
Obrońców Wybrzeża19:204 min.
 
Czerwony Dwór19:237 min.
 
Piastowska19:259 min.
 
Gospody19:2711 min.
 
Subisława19:2913 min.
 
Żabianka SKM19:3014 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy