Rozkład jazdy na: Wt., 7.07.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni17:00
Władysława IV17:02
Plac Wolności17:04
Wyzwolenia17:06
Zespół Szkół Morskich17:08
Krasickiego (n/ż)17:10
Brzeźno17:11
PCK17:12
Dworska17:14
al. Płażyńskiego
 
17:16
0 min.
 
Czarny Dwór17:171 min.
 
Przymorze Wielkie17:193 min.
 
Obrońców Wybrzeża17:204 min.
 
Czerwony Dwór17:237 min.
 
Piastowska17:259 min.
 
Gospody17:2711 min.
 
Subisława17:2913 min.
 
Żabianka SKM17:3014 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy