Rozkład jazdy na: Cz., 16.07.2020
Nowy Port Szaniec Zachodni22:42
Władysława IV22:43
Plac Wolności22:45
Wyzwolenia22:47
Zespół Szkół Morskich22:49
Krasickiego (n/ż)22:51
Brzeźno22:52
PCK22:53
Dworska22:55
Grudziądzka
 
22:57
0 min.
 
al. Płażyńskiego22:581 min.
 
Czarny Dwór22:592 min.
 
Przymorze Wielkie23:014 min.
 
Obrońców Wybrzeża23:025 min.
 
Czerwony Dwór23:058 min.
 
Piastowska23:069 min.
 
Gospody23:0811 min.
 
Subisława23:1013 min.
 
Żabianka SKM23:1114 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy