Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Olszynka - Szkoła15:07
Sierpowa15:08
Bratki15:09
Stokrotki15:10
Miedza (n/ż)15:11
Zagony (n/ż)15:12
Olszyńska15:13
Mostowa15:14
Brama Nizinna15:16
Muzeum Narodowe15:18
Toruńska15:19
Brama Wyżynna15:21
Dworzec Główny
 
15:23
0 min.
 
Dębinki15:274 min.
 
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne15:296 min.
 
Smoluchowskiego15:307 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej15:318 min.
 
Szpital Zakaźny15:3310 min.
 
Jarowa15:3512 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł15:3613 min.
 
Cygańska Góra15:3916 min.
 
Wagnera15:4118 min.
 
Otwarta15:4219 min.
 
Kurpińskiego15:4320 min.
 
Piecewska15:4623 min.
 
Warneńska15:4724 min.
 
Kolumba15:4825 min.
 
Brętowo PKM15:4926 min.
 
Dolne Młyny (n/ż)15:5128 min.
 
Potokowa - Matemblewska (n/ż)15:5229 min.
 
Karskiego15:5330 min.
 
Matemblewo15:5532 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy