Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Jaworzniaków11:54
Baśniowa11:55
Rębowo11:56
Czermińskiego11:58
Przywidzka11:59
Szadółki12:00
Leszczynowa12:02
Lawendowe Wzgórze
 
12:03
0 min.
 
Ujeścisko12:063 min.
 
Kielecka12:085 min.
 
Przemyska12:107 min.
 
Wilanowska12:129 min.
 
Cmentarz Łostowicki12:1411 min.
 
Emaus12:1613 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny12:1815 min.
 
Kurpińskiego12:1916 min.
 
Otwarta12:2017 min.
 
Suchanino12:2219 min.
 
Nad Jarem12:2320 min.
 
Cygańska Góra12:2421 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł12:2623 min.
 
Szpital Zakaźny12:2724 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej12:2825 min.
 
Smoluchowskiego12:2926 min.
 
Traugutta12:3128 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)12:3431 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk12:3633 min.
 
Uphagena12:3734 min.
 
Wrzeszcz PKP12:3936 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy