Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Jaworzniaków07:54
Baśniowa07:55
Rębowo07:56
Czermińskiego07:58
Przywidzka07:59
Szadółki08:00
Leszczynowa08:02
Lawendowe Wzgórze
 
08:03
0 min.
 
Ujeścisko08:063 min.
 
Kielecka08:085 min.
 
Przemyska08:107 min.
 
Wilanowska08:129 min.
 
Cmentarz Łostowicki08:1411 min.
 
Emaus08:1613 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny08:1815 min.
 
Kurpińskiego08:1916 min.
 
Otwarta08:2017 min.
 
Suchanino08:2219 min.
 
Nad Jarem08:2320 min.
 
Cygańska Góra08:2421 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł08:2623 min.
 
Szpital Zakaźny08:2724 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej08:2825 min.
 
Smoluchowskiego08:2926 min.
 
Traugutta08:3128 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)08:3431 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk08:3633 min.
 
Uphagena08:3734 min.
 
Wrzeszcz PKP08:3936 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy