Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Jaworzniaków21:08
Baśniowa21:09
Rębowo21:10
Czermińskiego21:12
Przywidzka21:13
Szadółki21:14
Leszczynowa21:15
Lawendowe Wzgórze
 
21:16
0 min.
 
Ujeścisko21:193 min.
 
Kielecka21:215 min.
 
Przemyska21:237 min.
 
Wilanowska21:248 min.
 
Cmentarz Łostowicki21:2610 min.
 
Emaus21:2812 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny21:3014 min.
 
Kurpińskiego21:3115 min.
 
Otwarta21:3216 min.
 
Suchanino21:3418 min.
 
Nad Jarem21:3519 min.
 
Cygańska Góra21:3620 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł21:3822 min.
 
Szpital Zakaźny21:3923 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej21:4024 min.
 
Smoluchowskiego21:4125 min.
 
Traugutta21:4327 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)21:4630 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk21:4832 min.
 
Uphagena21:4933 min.
 
Wrzeszcz PKP21:5236 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy