Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
Jaworzniaków17:14
Baśniowa17:15
Rębowo17:16
Czermińskiego17:18
Przywidzka17:19
Szadółki17:20
Leszczynowa17:22
Lawendowe Wzgórze
 
17:23
0 min.
 
Ujeścisko17:263 min.
 
Kielecka17:285 min.
 
Przemyska17:307 min.
 
Wilanowska17:329 min.
 
Cmentarz Łostowicki17:3411 min.
 
Emaus17:3613 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny17:3815 min.
 
Kurpińskiego17:3916 min.
 
Otwarta17:4017 min.
 
Suchanino17:4219 min.
 
Nad Jarem17:4320 min.
 
Cygańska Góra17:4421 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł17:4623 min.
 
Szpital Zakaźny17:4724 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej17:4825 min.
 
Smoluchowskiego17:4926 min.
 
Traugutta17:5128 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)17:5431 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk17:5633 min.
 
Uphagena17:5734 min.
 
Wrzeszcz PKP17:5936 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy