Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Wrzeszcz PKP15:06
Jaśkowa Dolina15:11
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk15:14
Opera Bałtycka15:16
Centrum Onkologii (n/ż)15:17
Uniwersytet Medyczny15:18
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne15:19
Smoluchowskiego15:21
Centrum Medycyny Inwazyjnej15:22
Szpital Zakaźny15:23
Jarowa15:26
Pomorskie Szkoły Rzemiosł15:27
Cygańska Góra15:30
Nad Jarem
 
15:31
0 min.
 
Suchanino15:332 min.
 
Otwarta15:354 min.
 
Kurpińskiego15:365 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny15:376 min.
 
Nowolipie (n/ż)15:409 min.
 
Emaus15:4211 min.
 
Cmentarz Łostowicki15:4615 min.
 
Wilanowska15:4817 min.
 
Przemyska15:4918 min.
 
Kielecka15:5019 min.
 
Ujeścisko15:5322 min.
 
Lawendowe Wzgórze15:5827 min.
 
Leszczynowa15:5928 min.
 
Szadółki16:0029 min.
 
Przywidzka16:0231 min.
 
Czermińskiego16:0433 min.
 
Rębowo16:0534 min.
 
Baśniowa16:0635 min.
 
Jaworzniaków16:0736 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy