Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jaworzniaków05:44
Baśniowa05:45
Rębowo05:46
Czermińskiego05:48
Przywidzka05:49
Szadółki05:50
Leszczynowa05:51
Lawendowe Wzgórze05:52
Ujeścisko05:55
Kielecka05:57
Przemyska05:59
Wilanowska06:00
Cmentarz Łostowicki06:01
Emaus
 
06:03
0 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny06:052 min.
 
Kurpińskiego06:063 min.
 
Otwarta06:074 min.
 
Suchanino06:096 min.
 
Nad Jarem06:107 min.
 
Cygańska Góra06:118 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł06:1310 min.
 
Szpital Zakaźny06:1411 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej06:1512 min.
 
Smoluchowskiego06:1613 min.
 
Traugutta06:1815 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)06:2118 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk06:2320 min.
 
Uphagena06:2421 min.
 
Wrzeszcz PKP06:2623 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy