Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Jaworzniaków15:59
Baśniowa16:00
Rębowo16:01
Czermińskiego16:03
Przywidzka16:05
Szadółki16:06
Leszczynowa16:08
Lawendowe Wzgórze16:09
Ujeścisko16:12
Kielecka16:14
Przemyska16:16
Wilanowska16:18
Cmentarz Łostowicki16:20
Emaus
 
16:23
0 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny16:252 min.
 
Kurpińskiego16:263 min.
 
Otwarta16:274 min.
 
Suchanino16:296 min.
 
Nad Jarem16:307 min.
 
Cygańska Góra16:318 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł16:3310 min.
 
Szpital Zakaźny16:3411 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej16:3512 min.
 
Smoluchowskiego16:3613 min.
 
Traugutta16:3916 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)16:4219 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk16:4421 min.
 
Uphagena16:4522 min.
 
Wrzeszcz PKP16:4825 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy