Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jaworzniaków19:34
Baśniowa19:35
Rębowo19:36
Czermińskiego19:38
Przywidzka19:39
Szadółki19:40
Leszczynowa19:42
Lawendowe Wzgórze19:43
Ujeścisko19:46
Kielecka19:48
Przemyska19:50
Wilanowska19:52
Cmentarz Łostowicki19:54
Emaus
 
19:56
0 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny19:582 min.
 
Kurpińskiego19:593 min.
 
Otwarta20:004 min.
 
Suchanino20:026 min.
 
Nad Jarem20:037 min.
 
Cygańska Góra20:048 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł20:0610 min.
 
Szpital Zakaźny20:0711 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej20:0812 min.
 
Smoluchowskiego20:0913 min.
 
Traugutta20:1115 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)20:1418 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk20:1620 min.
 
Uphagena20:1721 min.
 
Wrzeszcz PKP20:1923 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy