Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jaworzniaków16:54
Baśniowa16:55
Rębowo16:56
Czermińskiego16:58
Przywidzka16:59
Szadółki17:00
Leszczynowa17:02
Lawendowe Wzgórze17:03
Ujeścisko17:06
Kielecka17:08
Przemyska17:10
Wilanowska17:12
Cmentarz Łostowicki17:14
Emaus
 
17:16
0 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny17:182 min.
 
Kurpińskiego17:193 min.
 
Otwarta17:204 min.
 
Suchanino17:226 min.
 
Nad Jarem17:237 min.
 
Cygańska Góra17:248 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł17:2610 min.
 
Szpital Zakaźny17:2711 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej17:2812 min.
 
Smoluchowskiego17:2913 min.
 
Traugutta17:3115 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)17:3418 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk17:3620 min.
 
Uphagena17:3721 min.
 
Wrzeszcz PKP17:3923 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy