Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jaworzniaków07:37
Baśniowa07:38
Rębowo07:39
Czermińskiego07:41
Przywidzka07:43
Szadółki07:44
Leszczynowa07:46
Lawendowe Wzgórze07:47
Ujeścisko07:50
Kielecka07:52
Przemyska07:56
Wilanowska08:01
Cmentarz Łostowicki08:03
Emaus
 
08:06
0 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny08:093 min.
 
Kurpińskiego08:104 min.
 
Otwarta08:115 min.
 
Suchanino08:137 min.
 
Nad Jarem08:148 min.
 
Cygańska Góra08:159 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł08:1711 min.
 
Szpital Zakaźny08:1812 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej08:2014 min.
 
Smoluchowskiego08:2115 min.
 
Traugutta08:2317 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)08:2620 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk08:2822 min.
 
Uphagena08:2923 min.
 
Wrzeszcz PKP08:3226 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy