Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jaworzniaków07:14
Baśniowa07:15
Rębowo07:16
Czermińskiego07:18
Przywidzka07:19
Szadółki07:20
Leszczynowa07:21
Lawendowe Wzgórze07:22
Ujeścisko07:25
Kielecka07:27
Przemyska07:29
Wilanowska07:30
Cmentarz Łostowicki07:31
Emaus
 
07:33
0 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny07:352 min.
 
Kurpińskiego07:363 min.
 
Otwarta07:374 min.
 
Suchanino07:396 min.
 
Nad Jarem07:407 min.
 
Cygańska Góra07:418 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł07:4310 min.
 
Szpital Zakaźny07:4411 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej07:4512 min.
 
Smoluchowskiego07:4613 min.
 
Traugutta07:4815 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)07:5118 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk07:5320 min.
 
Uphagena07:5421 min.
 
Wrzeszcz PKP07:5623 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy