Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Wrzeszcz PKP16:14
Jaśkowa Dolina16:17
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk16:19
Opera Bałtycka16:21
Centrum Onkologii (n/ż)16:22
Uniwersytet Medyczny16:23
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne16:24
Smoluchowskiego16:26
Centrum Medycyny Inwazyjnej16:27
Szpital Zakaźny16:28
Jarowa16:30
Pomorskie Szkoły Rzemiosł16:31
Cygańska Góra16:34
Nad Jarem
 
16:35
0 min.
 
Suchanino16:372 min.
 
Otwarta16:394 min.
 
Kurpińskiego16:405 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny16:416 min.
 
Nowolipie (n/ż)16:438 min.
 
Emaus16:4510 min.
 
Cmentarz Łostowicki16:4712 min.
 
Wilanowska16:4914 min.
 
Przemyska16:5015 min.
 
Kielecka16:5116 min.
 
Ujeścisko16:5318 min.
 
Lawendowe Wzgórze16:5621 min.
 
Leszczynowa16:5722 min.
 
Szadółki16:5823 min.
 
Przywidzka17:0025 min.
 
Czermińskiego17:0126 min.
 
Rębowo17:0227 min.
 
Baśniowa17:0328 min.
 
Jaworzniaków17:0429 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy