Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Wrzeszcz PKP09:34
Jaśkowa Dolina09:37
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk09:39
Opera Bałtycka09:41
Centrum Onkologii (n/ż)09:42
Uniwersytet Medyczny09:43
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne09:44
Smoluchowskiego09:46
Centrum Medycyny Inwazyjnej09:47
Szpital Zakaźny09:48
Jarowa09:50
Pomorskie Szkoły Rzemiosł09:51
Cygańska Góra09:54
Nad Jarem
 
09:55
0 min.
 
Suchanino09:572 min.
 
Otwarta09:594 min.
 
Kurpińskiego10:005 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny10:016 min.
 
Nowolipie (n/ż)10:038 min.
 
Emaus10:0510 min.
 
Cmentarz Łostowicki10:0712 min.
 
Wilanowska10:0914 min.
 
Przemyska10:1015 min.
 
Kielecka10:1116 min.
 
Ujeścisko10:1318 min.
 
Lawendowe Wzgórze10:1621 min.
 
Leszczynowa10:1722 min.
 
Szadółki10:1823 min.
 
Przywidzka10:2025 min.
 
Czermińskiego10:2126 min.
 
Rębowo10:2227 min.
 
Baśniowa10:2328 min.
 
Jaworzniaków10:2429 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy