Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Wrzeszcz PKP15:26
Jaśkowa Dolina15:31
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk15:34
Opera Bałtycka15:36
Centrum Onkologii (n/ż)15:37
Uniwersytet Medyczny15:38
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne15:39
Smoluchowskiego15:41
Centrum Medycyny Inwazyjnej15:42
Szpital Zakaźny15:43
Jarowa15:46
Pomorskie Szkoły Rzemiosł15:47
Cygańska Góra15:50
Nad Jarem
 
15:51
0 min.
 
Suchanino15:532 min.
 
Otwarta15:554 min.
 
Kurpińskiego15:565 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny15:576 min.
 
Nowolipie (n/ż)16:009 min.
 
Emaus16:0211 min.
 
Cmentarz Łostowicki16:0615 min.
 
Wilanowska16:0817 min.
 
Przemyska16:0918 min.
 
Kielecka16:1019 min.
 
Ujeścisko16:1322 min.
 
Lawendowe Wzgórze16:1827 min.
 
Leszczynowa16:1928 min.
 
Szadółki16:2029 min.
 
Przywidzka16:2231 min.
 
Czermińskiego16:2433 min.
 
Rębowo16:2534 min.
 
Baśniowa16:2635 min.
 
Jaworzniaków16:2736 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy