Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Wrzeszcz PKP13:51
Jaśkowa Dolina13:55
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk13:58
Opera Bałtycka14:00
Centrum Onkologii (n/ż)14:01
Uniwersytet Medyczny14:02
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne14:03
Smoluchowskiego14:05
Centrum Medycyny Inwazyjnej14:06
Szpital Zakaźny14:07
Jarowa14:10
Pomorskie Szkoły Rzemiosł14:11
Cygańska Góra14:14
Nad Jarem
 
14:15
0 min.
 
Suchanino14:172 min.
 
Otwarta14:194 min.
 
Kurpińskiego14:205 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny14:216 min.
 
Nowolipie (n/ż)14:238 min.
 
Emaus14:2510 min.
 
Cmentarz Łostowicki14:2813 min.
 
Wilanowska14:3015 min.
 
Przemyska14:3116 min.
 
Kielecka14:3217 min.
 
Ujeścisko14:3520 min.
 
Lawendowe Wzgórze14:3924 min.
 
Leszczynowa14:4025 min.
 
Szadółki14:4126 min.
 
Przywidzka14:4328 min.
 
Czermińskiego14:4530 min.
 
Rębowo14:4631 min.
 
Baśniowa14:4732 min.
 
Jaworzniaków14:4833 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy