Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Wrzeszcz PKP12:51
Jaśkowa Dolina12:54
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk12:56
Opera Bałtycka12:58
Centrum Onkologii (n/ż)12:59
Uniwersytet Medyczny13:00
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne13:01
Smoluchowskiego13:03
Centrum Medycyny Inwazyjnej13:04
Szpital Zakaźny13:05
Jarowa13:07
Pomorskie Szkoły Rzemiosł13:08
Cygańska Góra13:11
Nad Jarem
 
13:12
0 min.
 
Suchanino13:142 min.
 
Otwarta13:164 min.
 
Kurpińskiego13:175 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny13:186 min.
 
Nowolipie (n/ż)13:208 min.
 
Emaus13:2210 min.
 
Cmentarz Łostowicki13:2412 min.
 
Wilanowska13:2614 min.
 
Przemyska13:2715 min.
 
Kielecka13:2816 min.
 
Ujeścisko13:3018 min.
 
Lawendowe Wzgórze13:3321 min.
 
Leszczynowa13:3422 min.
 
Szadółki13:3523 min.
 
Przywidzka13:3725 min.
 
Czermińskiego13:3826 min.
 
Rębowo13:3927 min.
 
Baśniowa13:4028 min.
 
Jaworzniaków13:4129 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy