Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Wrzeszcz PKP11:31
Jaśkowa Dolina11:34
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk11:36
Opera Bałtycka11:38
Centrum Onkologii (n/ż)11:39
Uniwersytet Medyczny11:40
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne11:41
Smoluchowskiego11:43
Centrum Medycyny Inwazyjnej11:44
Szpital Zakaźny11:45
Jarowa11:47
Pomorskie Szkoły Rzemiosł11:48
Cygańska Góra11:51
Nad Jarem
 
11:52
0 min.
 
Suchanino11:542 min.
 
Otwarta11:564 min.
 
Kurpińskiego11:575 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny11:586 min.
 
Nowolipie (n/ż)12:008 min.
 
Emaus12:0210 min.
 
Cmentarz Łostowicki12:0412 min.
 
Wilanowska12:0614 min.
 
Przemyska12:0715 min.
 
Kielecka12:0816 min.
 
Ujeścisko12:1018 min.
 
Lawendowe Wzgórze12:1321 min.
 
Leszczynowa12:1422 min.
 
Szadółki12:1523 min.
 
Przywidzka12:1725 min.
 
Czermińskiego12:1826 min.
 
Rębowo12:1927 min.
 
Baśniowa12:2028 min.
 
Jaworzniaków12:2129 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy