Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Wrzeszcz PKP08:51
Jaśkowa Dolina08:54
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk08:56
Opera Bałtycka08:58
Centrum Onkologii (n/ż)08:59
Uniwersytet Medyczny09:00
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne09:01
Smoluchowskiego09:03
Centrum Medycyny Inwazyjnej09:04
Szpital Zakaźny09:05
Jarowa09:08
Pomorskie Szkoły Rzemiosł09:09
Cygańska Góra09:12
Nad Jarem
 
09:13
0 min.
 
Suchanino09:152 min.
 
Otwarta09:174 min.
 
Kurpińskiego09:185 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny09:196 min.
 
Nowolipie (n/ż)09:218 min.
 
Emaus09:2310 min.
 
Cmentarz Łostowicki09:2512 min.
 
Wilanowska09:2714 min.
 
Przemyska09:2815 min.
 
Kielecka09:2916 min.
 
Ujeścisko09:3118 min.
 
Lawendowe Wzgórze09:3522 min.
 
Leszczynowa09:3623 min.
 
Szadółki09:3724 min.
 
Przywidzka09:3926 min.
 
Czermińskiego09:4128 min.
 
Rębowo09:4229 min.
 
Baśniowa09:4330 min.
 
Jaworzniaków09:4431 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy