Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Wrzeszcz PKP15:54
Jaśkowa Dolina15:57
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk15:59
Opera Bałtycka16:01
Centrum Onkologii (n/ż)16:02
Uniwersytet Medyczny16:03
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne16:04
Smoluchowskiego16:06
Centrum Medycyny Inwazyjnej16:07
Szpital Zakaźny16:08
Jarowa16:10
Pomorskie Szkoły Rzemiosł16:11
Cygańska Góra16:14
Nad Jarem
 
16:15
0 min.
 
Suchanino16:172 min.
 
Otwarta16:194 min.
 
Kurpińskiego16:205 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny16:216 min.
 
Nowolipie (n/ż)16:238 min.
 
Emaus16:2510 min.
 
Cmentarz Łostowicki16:2712 min.
 
Wilanowska16:2914 min.
 
Przemyska16:3015 min.
 
Kielecka16:3116 min.
 
Ujeścisko16:3318 min.
 
Lawendowe Wzgórze16:3621 min.
 
Leszczynowa16:3722 min.
 
Szadółki16:3823 min.
 
Przywidzka16:4025 min.
 
Czermińskiego16:4126 min.
 
Rębowo16:4227 min.
 
Baśniowa16:4328 min.
 
Jaworzniaków16:4429 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy