Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Wrzeszcz PKP10:59
Jaśkowa Dolina11:02
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk11:04
Opera Bałtycka11:06
Centrum Onkologii (n/ż)11:07
Uniwersytet Medyczny11:08
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne11:09
Smoluchowskiego11:11
Centrum Medycyny Inwazyjnej11:12
Szpital Zakaźny11:13
Jarowa11:15
Pomorskie Szkoły Rzemiosł11:16
Cygańska Góra11:19
Nad Jarem
 
11:20
0 min.
 
Suchanino11:222 min.
 
Otwarta11:244 min.
 
Kurpińskiego11:255 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny11:266 min.
 
Nowolipie (n/ż)11:288 min.
 
Emaus11:3010 min.
 
Cmentarz Łostowicki11:3212 min.
 
Wilanowska11:3414 min.
 
Przemyska11:3515 min.
 
Kielecka11:3616 min.
 
Ujeścisko11:3818 min.
 
Lawendowe Wzgórze11:4121 min.
 
Leszczynowa11:4222 min.
 
Szadółki11:4323 min.
 
Przywidzka11:4525 min.
 
Czermińskiego11:4626 min.
 
Rębowo11:4727 min.
 
Baśniowa11:4828 min.
 
Jaworzniaków11:4929 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy