Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Wrzeszcz PKP06:56
Jaśkowa Dolina06:59
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk07:02
Opera Bałtycka07:04
Centrum Onkologii (n/ż)07:05
Uniwersytet Medyczny07:06
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne07:07
Smoluchowskiego07:09
Centrum Medycyny Inwazyjnej07:10
Szpital Zakaźny07:11
Jarowa07:14
Pomorskie Szkoły Rzemiosł07:15
Cygańska Góra07:18
Nad Jarem
 
07:19
0 min.
 
Suchanino07:212 min.
 
Otwarta07:234 min.
 
Kurpińskiego07:245 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny07:256 min.
 
Nowolipie (n/ż)07:278 min.
 
Emaus07:2910 min.
 
Cmentarz Łostowicki07:3112 min.
 
Wilanowska07:3314 min.
 
Przemyska07:3415 min.
 
Kielecka07:3516 min.
 
Ujeścisko07:3718 min.
 
Lawendowe Wzgórze07:4223 min.
 
Leszczynowa07:4324 min.
 
Szadółki07:4425 min.
 
Przywidzka07:4627 min.
 
Czermińskiego07:4829 min.
 
Rębowo07:4930 min.
 
Baśniowa07:5031 min.
 
Jaworzniaków07:5132 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy