Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Wrzeszcz PKP16:54
Jaśkowa Dolina16:57
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk16:59
Opera Bałtycka17:01
Centrum Onkologii (n/ż)17:02
Uniwersytet Medyczny17:03
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne17:04
Smoluchowskiego17:06
Centrum Medycyny Inwazyjnej17:07
Szpital Zakaźny17:08
Jarowa17:10
Pomorskie Szkoły Rzemiosł
 
17:11
0 min.
 
Cygańska Góra17:143 min.
 
Nad Jarem17:154 min.
 
Suchanino17:176 min.
 
Otwarta17:198 min.
 
Kurpińskiego17:209 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny17:2110 min.
 
Nowolipie (n/ż)17:2312 min.
 
Emaus17:2514 min.
 
Cmentarz Łostowicki17:2716 min.
 
Wilanowska17:2918 min.
 
Przemyska17:3019 min.
 
Kielecka17:3120 min.
 
Ujeścisko17:3322 min.
 
Lawendowe Wzgórze17:3625 min.
 
Leszczynowa17:3726 min.
 
Szadółki17:3827 min.
 
Przywidzka17:4029 min.
 
Czermińskiego17:4130 min.
 
Rębowo17:4231 min.
 
Baśniowa17:4332 min.
 
Jaworzniaków17:4433 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy