Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Wrzeszcz PKP15:54
Jaśkowa Dolina15:57
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk15:59
Opera Bałtycka16:01
Centrum Onkologii (n/ż)16:02
Uniwersytet Medyczny16:03
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne16:04
Smoluchowskiego16:06
Centrum Medycyny Inwazyjnej16:07
Szpital Zakaźny16:08
Jarowa16:10
Pomorskie Szkoły Rzemiosł
 
16:11
0 min.
 
Cygańska Góra16:143 min.
 
Nad Jarem16:154 min.
 
Suchanino16:176 min.
 
Otwarta16:198 min.
 
Kurpińskiego16:209 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny16:2110 min.
 
Nowolipie (n/ż)16:2312 min.
 
Emaus16:2514 min.
 
Cmentarz Łostowicki16:2716 min.
 
Wilanowska16:2918 min.
 
Przemyska16:3019 min.
 
Kielecka16:3120 min.
 
Ujeścisko16:3322 min.
 
Lawendowe Wzgórze16:3625 min.
 
Leszczynowa16:3726 min.
 
Szadółki16:3827 min.
 
Przywidzka16:4029 min.
 
Czermińskiego16:4130 min.
 
Rębowo16:4231 min.
 
Baśniowa16:4332 min.
 
Jaworzniaków16:4433 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy