Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Wrzeszcz PKP07:14
Jaśkowa Dolina07:16
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk07:18
Opera Bałtycka07:20
Centrum Onkologii (n/ż)07:21
Uniwersytet Medyczny07:22
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne07:23
Smoluchowskiego07:25
Centrum Medycyny Inwazyjnej07:26
Szpital Zakaźny07:27
Jarowa07:29
Pomorskie Szkoły Rzemiosł
 
07:30
0 min.
 
Cygańska Góra07:333 min.
 
Nad Jarem07:344 min.
 
Suchanino07:366 min.
 
Otwarta07:388 min.
 
Kurpińskiego07:399 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny07:4010 min.
 
Nowolipie (n/ż)07:4212 min.
 
Emaus07:4414 min.
 
Cmentarz Łostowicki07:4616 min.
 
Wilanowska07:4717 min.
 
Przemyska07:4818 min.
 
Kielecka07:4919 min.
 
Ujeścisko07:5121 min.
 
Lawendowe Wzgórze07:5424 min.
 
Leszczynowa07:5525 min.
 
Szadółki07:5626 min.
 
Przywidzka07:5727 min.
 
Czermińskiego07:5828 min.
 
Rębowo07:5929 min.
 
Baśniowa08:0030 min.
 
Jaworzniaków08:0131 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy