Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Wrzeszcz PKP17:54
Jaśkowa Dolina17:57
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk17:59
Opera Bałtycka18:01
Centrum Onkologii (n/ż)18:02
Uniwersytet Medyczny18:03
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne18:04
Smoluchowskiego18:06
Centrum Medycyny Inwazyjnej18:07
Szpital Zakaźny18:08
Jarowa18:10
Pomorskie Szkoły Rzemiosł
 
18:11
0 min.
 
Cygańska Góra18:143 min.
 
Nad Jarem18:154 min.
 
Suchanino18:176 min.
 
Otwarta18:198 min.
 
Kurpińskiego18:209 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny18:2110 min.
 
Nowolipie (n/ż)18:2312 min.
 
Emaus18:2514 min.
 
Cmentarz Łostowicki18:2716 min.
 
Wilanowska18:2918 min.
 
Przemyska18:3019 min.
 
Kielecka18:3120 min.
 
Ujeścisko18:3322 min.
 
Lawendowe Wzgórze18:3625 min.
 
Leszczynowa18:3726 min.
 
Szadółki18:3827 min.
 
Przywidzka18:4029 min.
 
Czermińskiego18:4130 min.
 
Rębowo18:4231 min.
 
Baśniowa18:4332 min.
 
Jaworzniaków18:4433 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy