Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Wrzeszcz PKP13:54
Jaśkowa Dolina13:57
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk13:59
Opera Bałtycka14:01
Centrum Onkologii (n/ż)14:02
Uniwersytet Medyczny14:03
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne14:04
Smoluchowskiego14:06
Centrum Medycyny Inwazyjnej14:07
Szpital Zakaźny14:08
Jarowa14:10
Pomorskie Szkoły Rzemiosł
 
14:11
0 min.
 
Cygańska Góra14:143 min.
 
Nad Jarem14:154 min.
 
Suchanino14:176 min.
 
Otwarta14:198 min.
 
Kurpińskiego14:209 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny14:2110 min.
 
Nowolipie (n/ż)14:2312 min.
 
Emaus14:2514 min.
 
Cmentarz Łostowicki14:2716 min.
 
Wilanowska14:2918 min.
 
Przemyska14:3019 min.
 
Kielecka14:3120 min.
 
Ujeścisko14:3322 min.
 
Lawendowe Wzgórze14:3625 min.
 
Leszczynowa14:3726 min.
 
Szadółki14:3827 min.
 
Przywidzka14:4029 min.
 
Czermińskiego14:4130 min.
 
Rębowo14:4231 min.
 
Baśniowa14:4332 min.
 
Jaworzniaków14:4433 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy