Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Kokoszki - Poczta10:02
Unimor (n/ż)10:03
Centrostal (n/ż)10:04
Instal (n/ż)10:05
Bysewska (n/ż)10:06
Botaniczna (n/ż)10:07
Grzybowa (n/ż)10:09
Leźnieńska (n/ż)10:11
Stokłosy (n/ż)10:14
Fabryczna10:16
Transportowców10:17
Montażystów10:19
Św. Brata Alberta
 
10:20
0 min.
 
Maciejkowa10:211 min.
 
Karczemki Szkoła10:222 min.
 
Karczemki10:244 min.
 
Gostyńska Szpital (n/ż)10:255 min.
 
Otomińska10:266 min.
 
Kiełpino - Szkoła10:277 min.
 
Łapińska10:288 min.
 
Kiełpino Górne (Węsierska)10:299 min.
 
Łapińska10:3010 min.
 
Kiełpino Górne (Lipuska)10:3111 min.
 
Kiełpino - Szkoła10:3212 min.
 
Otomińska10:3313 min.
 
Gostyńska Szpital (n/ż)10:3414 min.
 
Karczemki10:3515 min.
 
Przytulna10:3919 min.
 
Szczęśliwa10:4020 min.
 
Kiełpinek (n/ż)10:4222 min.
 
Kiełpinek PKM10:4323 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy