Rozkład jazdy na: Nd., 15.12.2019
al. Płażyńskiego06:27
Czarny Dwór06:30
Zaspa - Szpital06:32
Leszczyńskich06:33
Meissnera06:34
Olsztyńska06:35
Opolska06:37
Kołobrzeska06:38
Krynicka06:40
Przymorze SKM06:42
Bażyńskiego06:46
Jasia i Małgosi
 
06:49
0 min.
 
Szpital Marynarki Wojennej06:501 min.
 
Meczet06:512 min.
 
Norblina06:523 min.
 
Mjr Hubala06:545 min.
 
Reymonta06:567 min.
 
Zabytkowa06:5910 min.
 
Galeria Bałtycka07:0314 min.
 
Wrzeszcz PKP07:0415 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy