Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Gościnna05:43
Rejtana05:45
Sandomierska05:47
Zremb (n/ż)05:48
Elmet (n/ż)05:49
Toruńska05:51
Brama Wyżynna05:53
Dworzec Główny05:55
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)05:58
Płowce06:01
Focha (n/ż)
 
06:02
0 min.
 
Cygańska Góra06:031 min.
 
Wagnera06:042 min.
 
Otwarta06:053 min.
 
Kurpińskiego06:064 min.
 
Piecewska06:097 min.
 
Warneńska06:108 min.
 
Kolumba06:119 min.
 
Brętowo PKM06:1210 min.
 
Ogrodowa (n/ż)06:1311 min.
 
Potokowa06:1513 min.
 
Słowackiego Działki (n/ż)06:1715 min.
 
Harfowa06:2018 min.
 
Agrarna06:2220 min.
 
Astronautów06:2321 min.
 
Szybowcowa06:2523 min.
 
Firoga (n/ż)06:2624 min.
 
Terminal - Cargo (n/ż)06:2725 min.
 
Port Lotniczy06:2927 min.
 
Spadochroniarzy06:3129 min.
 
Radiowa (n/ż)06:3230 min.
 
Ikara06:3331 min.
 
Telewizyjna (n/ż)06:3533 min.
 
Meteorytowa (n/ż)06:3937 min.
 
Owczarnia06:4038 min.
 
Marsa06:4240 min.
 
Jednorożca06:4341 min.
 
Sopocka06:4543 min.
 
Nowa06:4644 min.
 
Barniewicka06:4745 min.
 
Niedziałkowskiego06:4846 min.
 
Biwakowa06:4947 min.
 
Konkordii (n/ż)06:5048 min.
 
Osowa PKP06:5149 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy