Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Gościnna06:43
Rejtana06:45
Sandomierska06:47
Zaroślak (n/ż)06:49
Brama Wyżynna06:52
Dworzec Główny06:54
Cmentarz Garnizonowy (n/ż)06:57
Płowce07:00
Cygańska Góra07:02
Wagnera07:03
Otwarta07:04
Kurpińskiego07:05
Piecewska07:08
Warneńska07:09
Kolumba07:10
Brętowo PKM07:11
Potokowa07:14
Harfowa07:19
Agrarna07:21
Astronautów07:22
Szybowcowa07:24
Firoga (n/ż)07:25
Terminal - Cargo (n/ż)07:26
Port Lotniczy07:28
Spadochroniarzy07:30
Radiowa (n/ż)07:31
Ikara07:32
Telewizyjna (n/ż)
 
07:34
0 min.
 
Meteorytowa (n/ż)07:384 min.
 
Owczarnia07:395 min.
 
Marsa07:417 min.
 
Jednorożca07:428 min.
 
Sopocka07:4410 min.
 
Nowa07:4511 min.
 
Barniewicka07:4612 min.
 
Niedziałkowskiego07:4713 min.
 
Biwakowa07:4814 min.
 
Konkordii (n/ż)07:4915 min.
 
Osowa PKP07:5016 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy